Kurt Sözlük
Kurt Sözlük

chpdeki osmanlı düşmanlığı(5)

bu amına kodumun piççleri ne zaman bu milletin değerlerine saygı duymayı öğrenecek ulan yeter be yeter acaba diyorum düzeliyorlar mı yok arkadaş imamoğluna bakıyorum adamın yanlış bir söylemi yok diyorum ne güzel hatta diyorum la adama verin işte başkanlığı adam kazandı bir de onlar yönetsin diyorum ama bi gün geçiyor gene ya tarihimize ya dinimize bir saygısızlık yapılıyor. götüne mi battı piçç. ingilizler de krallıklarını kaldırdılar ama krallarına bir şey yapmadılar saygıyla tarihlerini koruyorlar. kaldı ki avrupa kralları halklarına neler yaptı osmanlı halkına ne zulüm yaptı ulan? filmi bile var cesur yürek filmini bilirsiniz ulan adamların beyleri karılarına tecavüz ediyorlardı onlar bile bu sistemlerini saygıyla koruyorlar biz ne yaptı ulan osmanlı size de neyin intikamını alıyorsunuz a yavşaklar. ulan arada bu yapılanları unutup akpnin de bu kendini zengin etmesine kızıp adaletsizliklere bazı yanlış politikalara kızıyorum acaba chpye mi atsak diyorum ama nah size oy saygısız pislikler.
ilgili haber : http://www.haber7.com/guncel/haber/2861237-chpli-belediye-osmanliyi-sildi

  0
  0
1

Ne bu şiddet bu celal.

 0
 0
1.1

abi bıktım ya yıl olmuş 2019 abi isteyen istediği gibi inanır yaşar özgürce sen kimseye saygısızlık yapamazsın ben bizdeki mini eteklilere karışan ibnelere karşı da aynıyım amına kodumun ülkede şeriat mi var sana mı kaldı Allahın kanunlarını tek başına uygulamak sığır ne giyerse giyer sen kendine bak. karşı tarafta da amınam dinsiz köpeği bi dine inanmak sana saçma gelebilir ama milyonlarca kişi inanıyor saygı duyacaksın köpek. sen kabul etmeyebilirsin ama milyonlarca kişiyi osmanlıyı atası görüyor seviyor sayıyor saygı duyacaksın. haberi okursanız görürsünüz osmanlıdan kalma tarihi konak belediye binası olarak kullanılıyormuş. eski belediye başkanı da padişahları tanıtan tablolar asmış duvarlara be amına kodumun iti o adamlar yaptı oraları oturduğun o yerleri onlar fethetti onlar yaptı be vicdansız haketmiyorlar mı bu topraklarda bi yerlere adlarının verilmesini. elin gavurlarının sanatçılarını bilmem nelerinin tanıtan bir sürü etkinlik oluyor da ulan hiç mi faydası olmadı bu padişahların bu topraklara taş üstüne taş koymadılar mı lan ne bu kadir kıymet bilmezlik yavşaaak sinir olunmucak gibi değil ya. hayatta en sevmediğim insan tipi kadir kıymet bilmez nankör insandır bunlar böyle.

 0
 0
1.1.1
abuzittin fakabasan adlı yazarın altına yazmak için tıkla.

üstünden epey geçmiş ama yazmak lazım.
haber 7 okuyorsan senin de anlamsız chp düşmanlığını bir oturup düşünmen gerek.
buram buram clickbait kokuyor haber, haberin son cümlesine gelmeden baitle yargılıyorsun. bu medyanın kimin elinde olduğu aşikarken hem de.
farket diye söylüyorum akp mhp ciddi anlamda ve gereksiz osmanlı sömürüsü yapıyor. böyle cahil cühela halk da çıkıp keşke o dönemde yaşasaydık aşkına tutuluyor. farkındaysan haber de akpli x kişisi şunu söyledi, şunu ekledi şeklinde. yani adamlar sömürü yaptıracak cümleleri bir akp'li ağızdan tüm metnin yüzde 90ında doldurup sana önce bir kin aşılıyor, ardından tek cümleyle, adam akıllı açıklama yapılmaksızın gerekçe açıklanıyor. biz de buna taraflı medya diyoruz. 8 ay geçmiş, pek sanmıyorum ama umarım açmışsındır gözünü.

yunan benzetmesine de ayrıca kızdım. sağın politikası daima birbirine düşürme ve kin aşılama odaklı, görebilene. biz hepimiz bu ülkenin vatandaşlarıyız. din vicdan özgürlüğü deyip chpyi ve chplileri gavur tohumu, siyonist mason şeklinde ayrıştırmak nasıl bir zihniyettir ? terörist azınlıklardan bahsetmiyorum bak, bir chpli neden yaşadığı ülkeye zarar vermeye çalışsın ki ?

ek olarak osmanlıyı kötülemiyorum kesinlikle ama anadolu selçuklu, göktürk neyse bu da ondan, yüceltiyorsan hepsini yücelteceksin. herkes de bir halk kütüphanesine girip bir osmanlıcayı-anlamadığı kuranı nasıl arapça okuyorsa bunu da yapabilir- hatta tüm türk tarihini bile öğrenebilir. tarihi siliyor unutturuyor kışkırtıcı laflarıyla aptal aptal tribe girmeye de gerek yok.

 0
 0
1.2

haber7 okumuyorum düzenli olarak önyargılı andaval google haberlerden bakarım orada karışık sitelerden haber olur bilirsin. devam ediyorum okumaya
devamını okudum devamında tamamen haber sitesine habere takılıp kalmışsın. sen onu geç chpli belediyenin yaptığı buradaki mevzu onu değerlendir. göktürk selçuklu neyse osmanlı da o demişsin ben de onu diyorum türkiye hepsi devletimiz osmanlının kurulduğu söğütü bünyesinde barındıran bilecik ilinin belediyesinde osmanlı padişahlarının tablolarının olması gayet güzel bir hareket değil mi bu ülkenin her hangi bir yerinde metehanın sultan alparslanın fatihin gelmiş geçmiş bütün türk liderlerinin yaşatılması normal değil mi hepsi iyi kötü bu ülkede bir taşı bir taşın üzerine koydular illa ki gelir gelmez böyle bir iş yapmak neden diyorum sen haberde yok akpliyi konuşturmuşlar yok o yok bu bana haber7nin haberciliğini değerlendirme bana bilecik belediyesinin hareketini değerlendir

 0
 0
1.2.1
il olmak isteyen yazar adlı yazarın altına yazmak için tıkla.
pablito adlı yazarın altına yazmak için tıkla.

Yorum yazmak için üye değilsen buraya tıkla, üye isen nereden giriş yapman gerektiğini biliyorsundur zaten.