Kurt Sözlük
Kurt Sözlük

tyt denemesi kepazeliği(13)

Arkadaşlar bilindiği üzere yks sınavına hazırlanıyorum. Geçtiğimiz hafta okulda bir deneme olduk. Deneme alabildiğine saçma ve zor bir denemeydi. Okulun en iyilerinin bile kıvranıp sıçtığına şahit olduk.

Ben kendim
20.25 türkçe
10.75 mat
13.75 sosyal
4.5 fen olmak üzere toplam 49.25 net yaptım. Ortalama net seviyesi 70 75 olan birine göre hesaplayın işte 20 net birden indirecek türden bi deneme.

Sonra sonuçlar gelmeye başladı senelerdir deli gibi çalışan arkadaşlar 50 55 gibi netler yapmışlar haliye doğru düzgün çalışmayan biri olarak sonucumuzla iftihar edip gururlanmaya başladık. Her neyse sonra bir kızın 80 net yaptığını duyunca şoke olduk. Kızı okul mitolojisinde tanrı kabul etmeye başladık. Başlamıştık. Ta ki bugün başıma gelen tesadüfe kadar.

Bugün saat 8 gibi instagrama bir story attım. Tyt sayacı var işte 8 ay 14 gün falan yazıyo. Hesapta da tanımadığım insanlar var gruplardan falan eklenmiş eskilerden kalmış işte. Kızın biri mesaj attı sen niye hatırlatıp psikolojimizi bozuyosun diye. Kes lan falan filan derken tabi ki mesele sınava geldi.

Kaç net yapıyosun yaa geometri çok zor falan muhabbetleri klasik. Anasını satayım sonra kız dedi ki geçen çok zor ve boktan bi deneme olduk 95 net yaptım. Ben de dedim neymiş onun yayını bakayım biliyor muyum. Kızın yayını söylemesiyle kafama bir el sirayetül küsva yıldırımı düşmesi bir oldu. İnanamadım. Resim istedim. Boy boy resimlerini koydu allahsız.

Bizzat bizim olduğumuz denemeydi. Karşımdaki zalim de aynı denemeye girmişti. Netleri aşağıdaki gibidir;

Türkçe 38
Mat 28.75
Sosyal 13.5
Fen 15.5 toplam 95.75

tabi ki bunu derhal okula yaydım. Tanrı kabul ettiğimiz kız yalancı peygamber durumuna düştü. İnsanlar bu meseleyle alay ederken, kendi durumlarından bihaberlerdi. 50 net tayfa olarak bizler bu sonucun ardından adeta bir ebu cehil, bir ebu leheb konumuna düşmüştük.

Şimdi hem bu sonuca inanamıyor, hem moralim bozuluyor, hem de bu üstün insanla aynı siklette değilsin aslanım diyerek kendimi teselli ediyorum.

  1
  
1
prof adlı yazarın altına yazmak için tıkla.

Hacı canını sıkma. Tyt bu, zaman dar kendini veremezsin türkçe testlerinde dalıp gidersin.(Bitmez o 40 soru sinirlendim bak hatırlayınca)
Denemeyi görsem daha sağlıklı konuşurdum ama bu netler başlangıç olarak normal. Ulan böle böle yapmışlar dersende senin başlangıcın biraz geç olmuş dediğine göre şu ana kadar çok çalışan biri değildin. Burdan çalışa çalışa yükselecen o netler yükseliyor merak etme sen sadece hedefine dosdoğru çalış. Kolay gelsin.

  
  
2

hacı sağolasın da olay başlangıçta kötü net yapmak değil o zamanlar geçildi yavaş yavaş yükseldiğimiz zamanalrda bu kadar zor bir denemede bu kadar başarılı biri olması olay

 
 
2.1

Sende haklısın. Ama bu işler çalışarak hacı hele birde geç başlamışsın iyice asılman lazım. Sağında solunda çok çok iyi yapanlar illa olacak onları takma nirvanada onlar. Ama deneme ile sınav çok farklı gece bi uyku tutmasın ne bileyim hasta olasın gelir Allah korusun önündeki sürekli hapşurur dikkatın dağılır stres yaparsın kötü geçer biz kimleri gördük denemelerde zirvelerde dolaşıp mezuna kalan iyi yapsa da kaydırma yapan. Sen etrafını takma dümdüz ilerle.

 
 
2.1.1
prof adlı yazarın altına yazmak için tıkla.
ace of aces adlı yazarın altına yazmak için tıkla.

Hikayenin bir yerinde üstad kıza kes lan diyor ve muhabbet koyulaşıyor, pesss

  
  
3

şeklimiz bu kardeş ayıktın ?

 
 
3.1

O cümleden sonra ayıktım zaten ;)

 
 
3.1.1
prof adlı yazarın altına yazmak için tıkla.
radyo adlı yazarın altına yazmak için tıkla.

El sırayetul kusva yildirimi nasil bir sey ola ki

  
  
4

işkembe ül kübradan salladığım şiddetli manasına gelmesi gereken bişey

 
 
4.1
prof adlı yazarın altına yazmak için tıkla.
sexofgod adlı yazarın altına yazmak için tıkla.

Ne başlıkmış ya, iki senedir gelmeyen üyeleri sözlüğe getirdi.

  
  
5

valla o denemeyi bi görsen abuz, ölüyü diriltir diriyi gebertir

 
 
5.1

Arkadaş kaç haftadır ne yazan var ne çizen, geliyon gidiyon aynı yazı aynı başlık.

 
 
5.1.1
prof adlı yazarın altına yazmak için tıkla.
abuzittin fakabasan adlı yazarın altına yazmak için tıkla.

Ayt ye çalis emeginin karsiligini alirsin ama tyt icin aynisinı soyleyemem çok fazla etken var

  
  
6
suskun ve kimsesiz adlı yazarın altına yazmak için tıkla.

Yorum yazmak için üye değilsen buraya tıkla, üye isen nereden giriş yapman gerektiğini biliyorsundur zaten.