Kurt Sözlük
Kurt Sözlük
hardal

hardal (çevrimiçi)[Devre :15/4]

""

En son geldiği tarih   2020-02-17 22:10:05
Buraya ilk geldiği gün   2015-10-25 13:36:01

Sicil Kaydı
Yazarlara sövmekten uzaklaştırıldın.(2017-07-28 15:51:57)

bir tom hanks filmi. dün izledim. moraliniz bozukken izleyebileceğiniz ve içinize umut zerk edebilecek bir film. hanidir bekletiyordum depresyonda izlerim diye düne kadar hayatımda her şey yolunda gidiyordu depresyona girmeyi beklersek bu filmi izleyemeyeceğiz biz herhalde dedim ve izledim ve bugün depresyondayım. neyse lafı fazla uzatmayalım. adaya düşen bir adamın hikayesi. bu arada fedex şu kargo şirketi olan filmin yapımcısı mıdır nedir paso onun reklamı vardı filmde enteresan bir şekilde onu da belirtmeden edemedim.

  
  

iyi de senin sevgilin yok ki

  
  

üç ayda bir seçeneğini değil 12 ayda bir değiştirme seçeneğini işaretliyorum

  
  

terzi değilim ama kendi söküğümü dikemiyorum

  
  

Ne alaka panoa

  
  

de mi kanka yavşak ya ibneyle inşallah çırakları gırgır geçmiştir usta adam getirmedi senin aletleri deyip kemal sunal gibi koca ağız gülüşü yapmışlardır inşallah

  
  

Son part - sonra yolda gelirken defalarca zincir attı zincir gene koptu bağladım. bi de arkamdan beddua etti demek ki ibne.

  
  

part - 5 ulan dedim mınam ibnesi dönünce de 30 lirayı vercekler mi kira bedeli diye mi alcaklar o da kesin değil ulan amınam çakal ibnesi benden kart da almadın telefon isim misim hiç bişi almadın ben senin aletleri ne bokuma geri götüreyim 30 liramı da geri vermezsin bi de diyerekten götürmedim ibnenin aletlerini arkamdan ne sövmüştür piçç ihahahah insanı zorla günaha sokuyorlar ya.

  
  

Part - 4
Sonra neyse el mahkum cüzdandan da 40 lira çıktı bu olur mu dedim tamam dedi. ha bu arada adam dedi ki 20 lira parçaya 30 liraya da kira mı dedi bişi parası dedi ben anlamadım getirince 30u geri alcam de mi gibisinden de soramadım. neyse aldım malzemeleri gidiyorum ulan dedim bu ibne ufacık parçaya 20 lira istedi. hatta o parçanın resmini de atayım. İşte şu resimdeki bağlantıyı sağlayan 3 parça var ya o.

  
  

Part - 3
Bu arada çırak segmanı arıyor neyse buldu çocuk gene istedim tamam dedi olum 50 lira al dedi vay hayvan herif dedim içimden mecburuz ya yolda kaldık ya ırzımıza geçecek. zaten ustalarda böyle bi trip vardır sen tamir etmeye kalkarsan trip atarlar illa ona getircen. aklı sıra benden oraya çırağını çağırıp motoru orda yaptırsam alcağı parayı gene alacak ibne.

  
  

Part - 2
Sonra bana bi kart verdi bi tamirci tarif etti.navigasyondan baktım 1.4 km yapacak bir şey yok yürüdük vardık. dedim abi bana bu segmandan lazım bi de 8 numara lokma derken lafımı kesti dedi dışarıya alet vermiyorum. getir motoru abi nasıl getireyim dedim yapma telefonu bırakayım kimlik bırakayım ver şu aletleri geri getireceğiz.

  
  

bugün motorumun zinciri bağlantı noktasından ayrıldı. bilenler bilir zinciri bağlantı baklasıyla bağlar üzerine bir sekman atarsınız. bağlantı baklasını buldum yerde o sekmanı bulamadım tabi ufacık şey. navigasyon baktım en yakın tamirci 300 metre gittim. orası da vespa bayisiymiş malum scooterlarda zincir olmuyor dolayısıyla zincir parçası falan yok.

  
  

iyi bok yiyon kankam benim

  
  

kimse geçmeyecek ki boğaz bedava iken neden kanaldan geçsinler ki ?

  
  

ulan ibne neden link olarak atmıyorsun da bizi uğraştırıyorsun be hayvan çocuk

  
  

sen var ya ne alla sen tanımasak neyse

  
  

yalnız bu mavi su cidden işe yarıyor diyorlar daha geçen birebir kullanan birini gördüm harbiden de adamın saçlar coşmuş

  
  

ulan yollatmıcak olsam niye iban isteyim manyak mısın sen